COFRAWENT
Adam Franiel
kom. 602-740-957

Jesteśmy firmą, która wykonując usługi w zakresie instalacji już od kilkunastu lat, doszła w tej branży do perfekcji ich wykonywania.

Ściśle współpracujemy z renomowaną firmą Buderus Polska od początku jej założenia, dzięki czemu znamy „od podszewki” ich urządzenia, które instalujemy oraz serwisujemy. Oferujemy montaż pieców weglowych/gazowych, pomp ciepła, instalacji solarnych, a uzyskane ciepło możemy „oddać” poprzez ogrzewanie podłogowe, lub grzejniki

W naszym asortymencie można znaleźć klimatyzatory w szerokim przedziale cenowym, od liderów branży takich jak Daikin, czy Mitsubishi Electric, po firmy posiadające bardziej budżetowe urządzenia.

Wentylację wykonujemy zarówno na małych obiektach mieszkalnych jak i ogromnych halach produkcyjnych, a zakres montowanych urządzeń obejmuje m.in. rekuperatory, centrale wentylacyjne, kurtyny powietrzne.

Instalacje wodno-kanalizacyjne realizujemy zarówno dla pojedynczych domków rodzinnych, poprzez całe osiedla domkowe, kończąc na halach produkcyjnych.

Podsumowując: Wchodząc na obiekt inwestora, jesteśmy w stanie wykonać przyłącz wody, kanalizacji oraz gazu, na obiekcie wykonamy instalacje wodno-kanalizacyjną, instalacje przeciw pożarową, złożymy kotłownie, zamontujemy klimatyzatory, sporządzimy wentylacje, a także wykonamy biały montaż. Po opuszczeniu obiektu, będziemy w stałym kontakcie serwisowym z klientem.

instalacje centralnego ogrzewania
Instalacje wodno-kanalizacyjne
zewnetrzne sieci wodne
sieci kanalizacyjne i gazowe
sieci cieplownicze
instalacje przemyslowe
wentylacja, klimatyzacja
systemy solarne
kotlownie
serwis gwarancyjny